Aksident në Fier, makina përplas 9-vjecarin

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme ku një fëmijë 9-vjeç është përplasur nga një makinë teksa po kalonte rrugën bashkë me nënën e tij.

Mësohet se fëmija është dërguar në spital nga vetë drejtuesi i mjetit dhe tani është jashtë rrezikut për jetën.

E ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit në rajonin e policisë.

Share With:
Translate »
776 Views