Si e parandjeu vajza e Kim Kardashian vjedhjen ndaj saj në Paris

Intervista e fundit e Kim Kardashian, yllit të ‘Keeping up with the Kardashians’ për revistën ‘Allure’ ka zbuluar disa detaje për jetën e saj familjare, marrëdhënien e veçantë me fëmijët e sidomos me vajzën North si dhe parandjenjën që kjo e fundit pati për vjedhjen e tmerrshme që i ndodhi së ëmës në Paris vitin e kaluar. Para se të nisej vitin e kaluar, afro një vit më parë në Paris, Kim Kardashian ka patur disa kriza të vazhdueshme ankthi pasi i frikësohej sulmeve të mundshme terroriste atje. Duke e parë në këtë gjendje, North West i kishe dhuruar pak ditë para se të nisej të ëmës, një kuti të vogël plastike me bizhuteritë e saj lodër në të. North më tha ‘Mami, kjo do të të mbajë të sigurt kur të shkosh në Paris,’” – ka thënë për ‘Allure’ ylli i shoubizit Kim Kardashian. Që prej vjedhjes që bëri shumë bujë mediatike, Kim ka rrëfyer se ka ndryshuar shumë prioritetet e saj, stilin e jetës dhe masat e sigurisë. Burimi nydailynews.comyer se ka ndryshuar shumë prioritetet e saj, stilin e jetës dhe masat e sigurisë.

Share With:
Translate »
763 Views