Si rrallë herë, ish presidenti Pacolli prezanton djemtë e tij

Për shkak të posteve të shumta publike që ka mbajtur, ai është komentuar shumë. Ish presidenti i Kosovës e tani Ministër i Punëve të Jashtme, ka një familje që rrallë herë e prezanton me publikun. Pacolli që vjet më parë ishte i martuar me këngëtaren shqiptare Ana Oxa, tani është i martuar me një tjetër grua e cila është ruse të quajtur Masha Pacolli dhe ka gjashtë fëmijë. Ish Presidenti, ka publikuar si rrallë herë një fotografi me bijtë e tij, Isën, Armanin dhe Diarin, të cilët ende janë shumë të vegjël. “Me djemtë e mi”, ka shkruar politikani kosovar, në mbishkrimin e fotografisë në Instagram.

Me djemtë e mi

A post shared by Behgjet Pacolli (@behgjetpacolli) on

Share With:
Translate »
575 Views