Sot është nënë e dy fëmijëve, por e mbani mend Amin si balerinë?

Dikur ajo ka qenë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”.

Bëhet fjalë për Amarda Toskën bashkëshorten e Ermalit. Ami tashmë është nënë e 2 fëmijëve.

Ndryshimet e saj janë mjaft të dukshme duke e krahasuar me prezantimin e saj në portokalli.

Ami në fotot bashkëngjitur lajmit, duket më e dobët dhe një brune tipike. Gjithsesi bukuria e saj është ende aty.

 

Share With:
Translate »
843 Views