Stilistja e Beyonce jep këshilla veshjesh për gratë shtatzëna

Zerina Akers që është stilistja personale e Beyonce, por edhe e shumë personazheve të tjerë të famshëm ka ndarë gjithmonë me publikun këshilla, apo truke fashioni për t’u dukur bukur dhe këtu nuk përjashtohen gratë shtatzëna. Por cilat janë gabimet më të mëdha që bëjnë gratë shtatzëna, përsa i përket të veshurit, sipas Zerina?! “Sinqerisht të mendosh se nuk mund të dukesh bukur, vetëm se je shtatzënë është gabimi më i madh që bën një grua shtatzënë. Pjesa më e madhe e grave që janë në pritje të ëmbël mendojnë se nuk mund të duken fashion, sepse nuk ka veshje të bukura për format e tyre të rrumbullakosura. I gjithë sekreti është tek gjetja e mënyrave të reja, si dhe përfshirja e sa më shumë veshjeve dhe modeleve. Nuk është e thënë që duhet të blesh patjetër në dyqane veshjesh shtatzëna, thjeshtë duhet të gjesh veshjen që të rri më mirë”, është shprehur stilistja e famshme.

Share With:
Translate »
1120 Views