Archive

Aurela Gaçe njihet për energjinë e saj që përcjell edhe në skenë. Por pas kësaj fshihet një punë e madhe stërvitore në palestër dhe jo vetëm. Këtë gjë

Siç e dini, Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave, Grace dhe Abigail. Si me vajzën e madhe, ashtu edhe me të voglën, Aurela tregohet gjithmonë e rezervuar

E ftuar në emisionin e pasdites në TvKlan "Rudina", këngëtarja Aurela Gaçe është shfaqur me një fustan ngjyrë blu. Deri këtu nuk ka asgjë të veçantë. Të stampuar

Ndonëse Aurea Gaçe ka dashur që vajza e saj e madhe Grace të mbetet një fytyrë e panjohur për publikun në mënyrë që të jetë vetë ajo që

Translate »