Shikoni sa është rritur vajza e vogël e Aurela Gaçes

Siç e dini, Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave, Grace dhe Abigail. Si me vajzën e madhe, ashtu edhe me të voglën, Aurela tregohet gjithmonë e rezervuar dhe nuk i shfaq në publik. Por sot ajo ka ndarë një foto fantastike ku Abigail gjendet fluturimthi në krahët e xhaxhait të saj, muzikantit John Van Ride. Veç kësaj foto, Aurela postoi edhe këmbët me tul të vogëlushes që vështirë tu rezistosh pa i puthur. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1229 Views