Aurela Gaçe prezanton për herë të parë vajzën e dytë

Ndonëse Aurea Gaçe ka dashur që vajza e saj e madhe Grace të mbetet një fytyrë e panjohur për publikun në mënyrë që të jetë vetë ajo që do të vendosë për jetën e saj kur të rritet, duket se nuk i ka rezistuar dot tundimit për të postuar një foto me vajzën e vogël Abigail. Gjithsesi Aurela është treguar e kujdesshme për të ruajtur identitetin e vajzës së saj dhe mbi foto shkruan: “Dielli e hëna, ajri, e gjithë bota në krahët e mi. #Abigail”.
Fjalë këto të një nëne të bekuar! /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
4535 Views