Archive

Kristina Neranxi, sipërmarrësja simpatike, siç e dini është në pritje të ëmbël. Madje dimë që ajo po pret një djalë dhe emri që ka zgjedhur është Gabriel. Teksa

Këngeëtarja me famë botërore Beyonce ka festuar 'baby - show' - rin e binjakëve të saj. Festa është organizuar të shtunën në një vend privat në Beverly Hills

Beyonce dhe disa nga të afërmit e saj u mblodhën ditën e shtunë në shenjë të pritjes së binjakëve të saj. Ylli i popit është fotografuar duke festuar

Gjatë ditës së sotme, në llogarinë e saj në instagram, këngëtarja Altuna Sejdi (Tuna), pas detajeve të publikuara nga mediat për festën e pritjes së djalit të saj,

Këngëtarja Altuna Sejdiu (Tuna), po përjeton periudhën më të bukur për një femër, shtatzaninë. Ajo është në ditët e fundit të këtij cikli dhe pritet të sjellë në

Translate »