Archive

Aurela Gaçe njihet për energjinë e saj që përcjell edhe në skenë. Por pas kësaj fshihet një punë e madhe stërvitore në palestër dhe jo vetëm. Këtë gjë

E ftuar në emisionin e pasdites në TvKlan "Rudina", këngëtarja Aurela Gaçe është shfaqur me një fustan ngjyrë blu. Deri këtu nuk ka asgjë të veçantë. Të stampuar

Momenti më i bukur i çdo ditëlindje është padyshim fryrja e qirinjve. Falë zhvillimit të teknologjisë dhe metodave të reja, tortat e ditëve të sotme, të vjen keq

Ndonëse Aurea Gaçe ka dashur që vajza e saj e madhe Grace të mbetet një fytyrë e panjohur për publikun në mënyrë që të jetë vetë ajo që

Translate »