Archive

Vladimir Putin François Hollande  George W. Bush Angela Merkel Bashar al-Assad  David Cameron

Në orën 3 të pasdites së sotme erdhi në jetë djali i këngëtares Tuna dhe muzikantit Patris Berisha. Emri që kanë zgjedhur për të voglin e tyre është Tian!

Sot, ylli i futbollit, David Beckham, feston 42-vjetorin e lindjes. Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në instagram, Victoria Beckham i uron ditëlindjen bashkëshortin së bashku me

Si sot para 5 vitesh, sopranoja Inva Mula dhe bashkëshorti i saj Hetem Ramadani, u bekuan me në vajzë të cilën e quajtën Nina. Pikërisht sot, Nina bën

Gjatë ditës së sotme, në llogarinë e saj në instagram, këngëtarja Altuna Sejdi (Tuna), pas detajeve të publikuara nga mediat për festën e pritjes së djalit të saj,

Jennifer Lopez ka marrë binjakët e saj 9-vjeçarë Max dhe Emme në emisionin e Ellen, ku ka qënë e ftuar. Në një klip të postuar më parë Ellen DeGeneres

Translate »