Vjen në jetë djali i Tunës dhe Patrisit. Ja emri interesant që kanë zgjedhur (Foto)

Në orën 3 të pasdites së sotme erdhi në jetë djali i këngëtares Tuna dhe muzikantit Patris Berisha. Emri që kanë zgjedhur për të voglin e tyre është Tian! Familja e re duket mjaft e lumtur me pjesëtarin më të ri.
Paç jetën e gjatë Tian!

Share With:
Translate »
1149 Views