Tara dhe Kaia, vajzat e aktores Teuta Krasniqi, të bekuara me njëra-tjetrën

Aktorja Teuta Krasniqi është nënë e dy vajzave, Tara dhe Kaia. Tara erdhi në jetë si fryt i martesës së Teutës me këngëtarin Blero Muharremi.


Pas disa vitesh martesë, ata e panë ndarjen si alternativën më të mirë për të dy dhe vajzën e tyre. Më vonë, Teuta u dashurua me Adonisin dhe pas kurorëzimit solli në jetë një vajzë tjetër që mban emrin Kaia. 


Sot, Teuta ka një familje të bukur e të lumtur. Në videon mëposhtë ndajmë me ju një video të dy motrave, Tara dhe Kaia që janë të bekuara që kanë njëra-tjetrën. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1052 Views