Urimi i vëllait, me siguri është mesazhi më i dashur që Era Istrefi mori për ditëlindje

Data 4 korrik shënon 3 ditëlindje të rëndësishme: SHBA, Edi Rama dhe Era Istrefi. Kjo e fundit mori shumë urime nga kolegët e miqtë. 

Në këtë 23-vjetor të rëndësishëm për të, nuk mund të mungonte as urimi i vëllait të Erës, Bledi, për motrën e tij me famë botërore. Ai e ka uruar në llogarinë e tij në instagram me fjalë shumë të thjeshta por shumë të ndjera. Me siguri që ky është urimi më i dashur për Erën. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
995 Views