“Të 3 djem, 2 jetuan 2 orë”/ Nëna e trinjakëve niset në Tiranë

Lajme jo të mira vijnë nga Bulqiza për nënën e re që për shkak të një komplikacioni humbi dje në muajin e 6-të të shtatzënisë (24 javëshe) trenjakët e saj.

Gazetari Enver Doçi ka mundur të bisedojë me gruan e re që ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore, e cila ka thënë se të tre foshnjat ishin të seksit mashkull. Ajo ka rrëfyer se dy prej bebeve kanë jetuar për rreth dy orë më pas nuk ia kanë dalë.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Por ndërkohë gjendja shëndetësore e 30-vjeçaren E. Rexhepi është përkeqësuar dhe ndaj, paraditen e sotme ajo është nisur me autoambulancë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

Share With:
Translate »
649 Views