“Të dua mam”,- Flor Mumajesi mesazh nga skena. E kishte për Stresin apo për nënën e tij?

Pak minuta më parë gjatë performancës së një prej artistëve të rinj në gjysmëfinalen e parë të “Kënga Magjike” ndodhi diçka e çuditshme në trasmetimin lajm që na tërhoqi vëmendjen. Gjatë momentit që këngëtarja e New Artist po performonte në skenë, kamera ka kapur në publik në një fragmemt sekondi kompozitorin dhe këngëtarin Flori Mumajesi. Në moment Flori vendosi telefonin e tij përpara syve të tij dhe në ekran shkruhej : “Të dua mam”.
Prisni pak! Në parim duket si një moment i këndshëm pasi tregon se Flori ka përshëndetur nënën e tij në një farë mënyre, me një mesazh shumë domethënës.
Por besoj e dini se në “Kënga Magjike” ka një këngë me këtë titull.
” Të du mom” është kënga e Stresit i cili nuk mundi të ishte në netët gjysmëfinale për shkak se ndodhet nē burg. Të jetë vallē ky moment një “ironi” ndaj Stresit?/Blitz.al/

Share With:
Translate »
701 Views