Tian indiferent ndaj zgjedhjeve, ja si e mbyll ai mbrëmjen

Mbrëmë i kishim sytë te të dhënat e para pas përfundimit të procesit të votimit dhe me shumë mundësi e kemi humbur sesi na përshëndeste djali i Tunës. Sigurisht nëse këngëtarja nga Shkupi dhe familja e saj janë në listën e interesave dhe të personazheve që ndiqni në Instagram. Nëse është kështu, ja ku është Tiani i vogël që pasi ka dëgjuar përrallën e mbrëmjes, po bëhet gati të flejë përqafuar me elefantin e vogël blu. Po, kur flasim për kukulla dhe përralla një elefant mund të jetë më i vogël sesa një fëmijë…

 

Share With:
Translate »
790 Views