Tragjedi! Shkrep armën në dasmë për të festuar, vret aksidentalisht një vajzë të vogël (video)

Një dasmë është kthyer në tragjedi pas një i ftuar ka qëlluar aksidentalisht me armë zjarri një vajzë të vogël. Pamjet tregojnë qitësin e cili ngre armën dhe qëllon 3 herë në ajër ndërsa luhet muzika në sfond. Askush nuk e vë re në fillim, por më pas të ftuarit fillojnë të bërtasin të tronditur pasi vajza e vogël me fustan të zi bie në tokë nga plumbi që i ra në fytyrë.

Share With:
Translate »
672 Views