Tuna sjell fotot e Tianit nga 3-mujori i lindjes

Si sot para 3 muajsh erdhi në jetë djali i këngëtares Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha. Gjatë kalimit të ditëve dhe javëve kemi parë Tianin tek rritet. Ndonëse është ende i vogël duket sikur koha nuk ka kaluar shpejt pasi rritjen e tij e kemi përjetuar dhe ne. 

Në këtë 3-mujor të lindjes së tij, Tuna i ka realizuar disa foto artistike të cilat i ka ndarë me ne. /Kids’ Time

  

Share With:
Translate »
1552 Views