I biri i DJ Khaled feston ditëlindjen e parë si mbreti i xhunglës

Djali i DJ Khaled ka shijuar jetën e natës në një moshë fare të vogël… megjithëse e ka shijuar ditën.
Asahd festoi ditëlindjen e tij të parë në një klub nate në Miami, ku këndoi Diddy! Dekori ishte me temën e xhunglës dhe festa zgjati për rreth 5 orë. Por nuk mbaroi këtu, pasi festa e Asahd ishte vetëm fillimi, shkruan TMZ. Më pas këngëtari i famshëm ka organizuar dhe një darkë në një restorant të zonës. Gëzuar ditëlindjen Asahd!  

Share With:
Translate »
768 Views