Video e Ansit, djalit të Sinanit duke hedhur hapat e parë

Para disa kohësh, Ansi festoi 1-vjetorin e lindjes në një festë madhështore ku kishte shumë të ftuar VIP. 
Tani është koha që Ansi të mos rrijë më në krahët e mamit dhe babit por të ecë me këmbët e tija. Mami Andrra e ka ndarë me ne këtë moment emocionues për çdo prind kur fëmija fillon të hedhë hapat e parë. Shpresojmë që Ansi të shkelë nëpër gjurmët e suksesit të babi Sinanit. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
710 Views