Vajza e Jona Kalemaj në setin fotografik prej princeshe

Ish-banorja e Big Brother Albania, Jona Kalemaj celebroi martesën e saj në praninë e vajzës vitin e kaluar. Si duket Jona ka marrëdhënie të mira me aparatin fotografik dhe këtë herë shfaqet duke realizuar një set së bashku me vajzën e saj. Jona duket shumë fotozhenike por shkëlqimi prej princeshe i të voglës së saj e sposton nga qendra e vëmendjes. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
3481 Views