Vajza e Kledi Kadiut duket si një kukull porcelani

 

Kledi Kadiu, balerini shqiptar me famë botërore po e shijon pamasë prindërimin. Kjo vërehet nga postimet e shumta që ai bën në rrjetet sociale dhe kryefjala e tyre është vogëlushja Lea. Pak më parë në artikullin për fotot më të bukura të maternitetit, Kledi, Charlotte dhe Lea na rikthyen kujtime mjat të bukura dhe na emocionuan. Por teksa e shohim sot Lean kaq të rritur, na del ndatyrshëm një pasthirrmë habie për bukurinë e kësaj vogëlusheje kopertinash. /Kids’ Time

 

 

Share With:
Translate »
5429 Views