Vajza seksi e deputetes, vishet me fustan nusërie

Ajo shquhet për tiparet e saj të bukura, fytyrës shumë të rregullt e trupit elegant, duke u bërë kështu imazh i shumë markave.

Sot ajo na ka çuditur përsëri të gjithëve me postimet e fundit në Instagram, ku po të mos kishte shkruar që është reklamë, do të ishim mashtruar.

Bëhet fjalë për Ada Deda, vajzën e ish-deputetes demokrate Albina Deda, e cila ka postuar disa foto siç duket nga një set i ri fotografik me fustane nusërie. Ajo duket shumë komode dhe se po e shijon shumë fustanin e nusërisë që ka veshur.

Përveç politikës, familja Deda është e përfaqësuar denjësisht edhe në industrinë e modës.

Share With:
Translate »
862 Views