Victoria Beckham zbulon si e tallnin në adoleshencë

Familja Beckham është tepër perfekte dhe kjo duket se vjen nga puna e palodhur e Victorias dhe David në edukimin e fëmijëve të tyre.

Former England soccer captain David Beckham, his wife Victoria, and their children Brooklyn, Cruz and Romeo attend the world premier of the film “The Class of 92” in London December 1, 2013. REUTERS/Neil Hall (BRITAIN – Tags: ENTERTAINMENT SPORT SOCCER)

Në një intervistë të Victorias teksa fliste se si përpiqej të edukonte vajzën, ajo tregoi pak edhe për periudhën e vështirë që ka kaluar në vitet e adoleshencës. “Unë tallesha shumë në shkollë, isha e bulluar fizikisht dhe mendërisht”, tregon ikona e modës për “Glamour Uk”.

“Nga eksperienca ime flas me Harper-in dhe i them se si vajzat duhet të jenë të sjellshme me njëra-tjetrën”, përfundoi ajo.

Kujtojmë se në fillim të kësaj jave Victoria prezantoi linjën e saj të re të produkteve kozmetike” Victoria Beckham Beauty”.

Share With:
Translate »
327 Views