Video e rrallë e vitit 1989 kur Diellza Kolgeci merrte pjesë në festivalin e fëmijëve

Diellza Kolgecin që në fëmijëri jemi mësuar ta shohim në ekranet televizive. Ajo, një vajzë simpatike qysh atëherë ka rrëmbyer vëmendjen me talentet e saj dhe bukurinë. Në një video të shkëputur nga arkivat e Radio Televizionit të Kosovës kthehemi në kohë saktësisht në vitin 1989. Në këtë video mund ta shihni Diellza Golgecin duke kënduar, ajo ruan ende të njëtin sharm e elegancë.

Flutura Gërmiza & Diellza Kolgeci – 1989

A post shared by iRTK (@rtklivecom) on

 

Share With:
Translate »
599 Views