Video eksluzive nga ditëlindja e vajzës së Blendi Klosit

Blendi Klosi është baba i dy fëmijëve, djalit të madh, Aron dhe vajzës së tij, Amla. Ditën e sotme, kemi parë një portret familjar që ndan gëzimin e një ditëlindjes së të voglës së shtëpisë. Në një ambient, jashtë shtëpisë, të rrethuar nga fëmijë e familjarë, Amla ka festuar 5-vjetorin e lindjes. Kidstime.al sjell në videon mëposhtë pamje eksluzive nga momenti i fryrjes së qirinjve. Urojmë që dëshira e Amlës të plotësohet dhe të gëzojë edhe 100 vite! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1563 Views