VIDEO/ Nuk po e besonte që ishte Ronaldo, shihni reagimin e vajzës së vogël në fushë

Cristiano Ronaldo shënoi një tjetër rekord në Euro 2024 në fitoren 3-0 të Portugalisë ndaj Turqisë me asistin e dhënë, një arritje që u vlerësua nga trajneri i ekipit të tij, Roberto Martinez.

Megjithatë, superylli portugez nuk po tërheq vëmendjen vetëm me atë që bën gjatë ndeshjes, por edhe para dhe pas. I tillë ishte momenti kur lojtarët dolën në fushë, në prag të nisjes së ndeshjes. Tashmë e dimë që krah tyre janë edhe fëmijë, një prej të cilave nuk e ka besuar se ka pranë Ronaldo.

E vogla u duk se deshi ta prekte për t’u siguruar që ajo nuk ishte në ëndërr. Pasi e preku dhe e pa që ishte një realitet, reagimi i saj aq i ëmbël, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Madje në një moment, ajo i tregon edhe shoqes së saj dhe vijon të mos t’ia heq sytë.

 

Share With:
Translate »
47 Views