Zaimina në pushime me vajzën, Khloe tullace dhe me bikini

Pak ditë më parë Zaimina ekspozoi trupin me bikini fare pak kohës pas lindjes. Trupi i saj perfekt me siguri i ka “xhelozuar” të gjitha femrat.

Ndërsa sot ajo ka postuar një foto të së voglës së saj. Bie në sy koka e vogëlushes e qethur dhe e veshur me bikini teksa “pozon” pa mendje me pamje nga deti.

Sa shpejt që u rrit Khloe dhe me zi presim të shohim se portretin e saj nëse mami Zai na lejon. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
675 Views