Zaimina realizon setin e parë pas lindjes dhe mahnit me linjat

Kilogramët e tepërt pas ardhjes në jetë të një fëmijë, janë një nga problemet më të medha që shtojnë ankthin te femrat pas lindjes.

Por dukshëm ky nuk ka qenë një problem për këngëtaren Zaimina.

Ajo gjithmonë ka pasur një fizik të adhurueshëm dhe vazhdon ta ketë po njësoj vetëm pak pas lindjes së vajzës, Khloe.

Ende nuk janë bërë dy muaj nga lindja dhe Zaimina është gati të pozojë pa asnjë problem siç duket qartë në pamjet e publikuara.

 

Share With:
Translate »
695 Views