Zbulon se mësuesi i tij ndodhet në avion, piloti i mahnit të gjithë me veprimin madhështor

Një pilot turk vendosi të dalë jashtë protokollit të tij të zakonshëm. Ai zbuloi se njëri nga pasagjerët ishte mësuesi i cili dikur i kishte dhënë mësim. Në këtë mënyrë piloti filloi të flasë për të nga altoparlantët e avionit. Mësuesi kur e kuptoi se po flitet për të, shpërtheu në lot. Në pamundësi për ta takuar vetë, piloti dërgoi stjuardesat duke i dhuruar mësuesit lule. Video është bërë virale në rrjetet sociale.

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar në duart e tij në shkollë është ne aeroplan Shikoni vlerësimin dhe respektin e mësuesit ne TurqiFatkeqsisht tek ne mesuesi dhe nxenesi luajn gjith naten letra nkafene pastaj jemi ketu ku jemi#shperndajeni sa me shum qe tua dim vleren mesuesve

Posted by The Reis on Thursday, November 29, 2018

 

Share With:572 Views