Zuckerberg për vajzën e porsalindur: Përqafimet e tua janë më të mirat

Gjeniu i teknologjisë dhe bashkëthemeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ka publikuar një foto të bukur me vajzën e tij të porsalindur.

Vajza me emrin August, e cila lindi në gusht të këtij viti, duket që shikon plot dashuri të atin e saj, i cili e mban me shumë kujdes.

“Përqafimet e bebit janë më të mira,” shkruan Zuckerberg në postimin e tij në Facebook. Foto ka marrë mbi 1 milionë pëlqime, dhe të njëjtën gjë kanë bërë shumë prindër që në komentet e tyre kanë postuar dhe ata foto me foshnjet e tyre.

Share With:
Translate »
734 Views