Shokuese, polici godet dhe rrëzon në tokë gruan me foshnje në dorë

Pamjet e një polici kinez duke goditur një grua dhe foshnjes e saj janë bërë virale. Ai e godet femrën me aq forcë sa ajo rrëzohet dhe fëmija i bie nga duart. Policia e vendit ka pezulluar zyrtarin në pritje të një hetimi zyrtar mbi sulmin e tmerrshëm që u bë në qytet. Sipas dëshmitarëve, gjithcka ka ndodhur pasi gruaja ka marrë një gjobë për parkim të paligjshëm dhe reagoi ndaj tij. Pasi ajo e goditi disa herë, ai humbi kontrollin dhe e hodhi në tokë dhe mundohej që ta prangoste së bashku me kolegun. Kalimtarët nxituan që të merrnin foshnjen që kishte rënë në tokë.

These cops slammed to the floor a mother holding her child!

These cops slammed to the floor a mother holding her child!

Posted by Daily Mail on Wednesday, September 6, 2017

Share With:
Translate »
864 Views