E vogla rikrijon fotot e grave të famshme për një kauz shumë të rëndësishme

I gjithë projekti filloi kur gjyshja e saj u diagnostikua me kancer në gji. Ata po përpiqeshin të bënin dicka për të humbur mendjen në këto kohëra të vështira. Kur flokët e Nonnie filluan të bien, e vogla Scout u shqetësua dhe bënte c’mos për t’i larguar mërzinë gjyshes. Filluan të gjenin shembuj frymëzues të grave të famshme në botë nën moton: “Gruaja mund t’ia dalë”. E vogla filloi të pozonte njëjtë me të famshmet, madje dhe të vishej si ato për të na sjellë më pas këtë set të mrekullueshëm fotografik. Shërbimi fotografik zgjati aq sa zgjati edhe kimioterapia e gjyshes, e cila e angazhuar me setin e mbesës, harronte sëmundjen e saj. Në fund nëna doli fitimtare. Ato ia dolën!!! Më poshtë gjeni fotot e mrekullueshme.

#1 Malala And Scout

#2 Scout And Frida

#3 Nonnie And Scout

#4 Carrie Fisher And Scout

#5 Adele And Scout

#6 Emma Watson And Scout

#7 Moana And Scout

#8 Nonnie And Scout

#9 Ellen Degeneres And Scout

#10 Scout And Nonnie

#11 Zooey Deschanel And Scout

#12 Ellen Page And Scout

#13 Rowan Blanchard And Scout

#14 Meryl Streep And Scout

#15 Scout And Nonnie

#16 Drew Barrymore And Scout

#17 Millie Bobby Brown As Eleven And Scout

#18 Scout And Liza Koshy

#19 Mindy Kaling And Scout

#20 Lauren Cohan As “maggie” And Scout

#21 Selena Gomez And Scout

#22 Scout And Maia Mitchell

#23 Taylor Swift And Scout

#24 Brie Larson And Scout

 

Share With:
Translate »
1087 Views