Irina dhe Lea surprizojnë babin në sheshxhirimin e filmit të ri

 Irina Shayk është fotografur teksa bënte shëtitje me vajzën e saj Lea de Seine në Los Angeles ndërsa bashkëshorti i saj Bradley Cooper po xhironte një film të ri fare pranë tyre.

Ata i dhanë mirëseardhjen në jetë vajzës së tyre në muajin mars por që nga ajo kohë nuk janë shfaqur kurrë në publik me të, raporton Daily Mail.

Irina kishte veshur një palë xhinse dhe bluze të shkutër të cilat ia tregonin format e saj trupore në mënyrë perfekte edhe pse kanë kaluar pak muaj nga lindja e Lea de Seine.

Share With:
Translate »
919 Views