Angelina Jolie kthen vajzën e adoptuar në vendlindje!

Zahara Jolie-Pitt ishte vetëm 6 muajshe, kur Angelina Jolie e adoptoi, me 6 korrik të vitit 2005.

Ajo udhëtoi në Etiopi me, atëherë të dashurin, Brad Pitt për ta marrë vajzën dhe 12 vite me pas, ajo po e rikthen atë në vendlindje për herë të parë në jetë.

Një burim zbulon se: “Angelina gjithnjë ka dashur që secili prej fëmijëve të njihte vendin e lindjes, dhe trashëgiminë e tyre, prandaj mezi pret që Zahara të vizitojë Etiopinë.”

Share With:
Translate »
1019 Views