Ardit Gjebrea uron 1 qershorin me foto nga fëmijëria

Showman-i i njohur Ardit Gjebrea është kthyer sot pas në kohë, në kujtimet e fëmijërisë për të uruar fëmijët për festën e 1 Qershorit. Baba i dy fëmijëve dhe drejtues i rubrikës “Power kids” tek “E diela shqiptare”, padyshim që ky urim vjen shumë i ngrohtë. Ndaj dhe në përshkrimin e fotos ai flet shumë thjeshtë: Të gjthë kemi qenë fëmijë ?
Gëzuar 1 Qershorin! ? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1296 Views