Njihuni me Vesa Lumën e vogël

Me rastin e festës së 1 Qershorit, ashtu si Ardit Gjebrea edhe Vesa Luma ka uruar të gjithë fëmijët me një foto nga fëmijëria. Ajo shkruan: “Vesa vogel ???? Gezuar 1 qershorin te gjithe engjujve te kesaj bote! Ju na beni boten dhe jeten te bukur ????”. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
981 Views