Babai që rikrijon “selfie”-t seksi të vajzës së tij, do t’ju shkrijë së qeshuri

 

Një baba amerikan jo vetëm që nuk e ka ndaluar vajzën e tij të realizojë fotografitë që dëshiron, por i është bashkangjitur dhe e ka kopjuar në të gjitha fotot e saj “selfie”, duke u shpërndarë mijëra herë në rrjet. Një baba që të gjithë do ta donin në fund të fundit. Ndiqni fotografitë e mëposhtme.

Share With:
Translate »
968 Views