Bebja 2 muajshe dëgjon për herë të parë zërin e të ëmës, reagimi do t’ju përlotë | Video

Në ka gjë që pëlqehet e bëhet virale më shpejtë në rrjetet sociale, ato janë bebet. Videto dhe fotot me to, marrin miliona ‘Like’ dhe shpërndahen po ashtu me mijera herë, por videoja e mëposhtme duket se ka thyer çdo parashikim të Christy Keane, nënë e një vajze dy muajshe. Charlotte një vogëlushe e lindur me probleme në aparatin e dëgjimit, ka degjuar për herë të parë zërin e mamasë duke i thënë të dua dhe çasti i parë i reagimit i filmuar në video është bërë viral në rrjet. Christy Keane nuk e kishte menduar asnjëherë këtë gjë, pasi videon e postoi në rrjetin e saj social Facebook për ta ndarë me miqtë e saj, por për pak orë ajo u pa nga më shumë se 10 milion njerëz. Mos e humbisni as ju kete video ! Burimi: GoodHouseKeeping

Hera e parë që kjo bebe 2 muajshe dëgjon zërin e nënës ?

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
1473 Views