Brenda ditëlindjes të vogëlushit Ansi

Ansi, vogelushi i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit sot ka mbushur një vjeç dhe ditëlindja e tij ka qenë aq e bukur. Edhe pse dominonte ngjyra rozë, që për djem është pak e pa zakontë, atmosfera e festës ishte shumë e ngrohtë, sidomos me mami Andrrën që dukej si një princeshë e dalë nga përrallat. Ansi dhe babi Sinan ishin veshur të dy njësoj duke formuar një familje të mrekullueshme. Edhe 100 vogëlush Ansi!

Share With:
Translate »
1049 Views