Emrat më të preferuar për bebet e 2020-ës parashikohet të jenë këta

Të zgjedhësh një emër për një bebush që sapo ka ardhur apo pritet të vijë në jetë nuk është aspak e thjeshtë. Për shumë prindër ekziston dilema: Të zgjedh një emër modern apo të qëndroj te tradicionalja? Po ku kam më mirë se të ringjallni emrat që rrezikojnë të zhduken? Njësoj siç bëri Princi Harry dhe Meghan Markle me emrin e vogëlushit të tyre, edhe prindërit tani po zgjedhin emra dikur shumë të përdorur, por që tani rrezikojnë të zhduken.

Nëse dëshironi që për bebin tuaj të gjeni një emër të veçantë, hidhini një sy listës së publikuar nga Marie Claire. Këta janë emrat që parashikohet të jenë më të përdorurit për bebet e 2020-ës:

Ivy

Jasmine

Archie

Eve

Edward

Meghan

Ariana

Billie

Po ashtu, edhe emrat e luleve po kthehen në një trend të madh. Poppy, Lily, Ivy, Willow dhe Daisy janë ndër më të pëlqyerit në botë.

Share With:258 Views