Kroi Art “fillon punë” në Top Channel

Kroi Art, i biri i Albanit dhe Bietës ka qënë edhe sot prezent në mbledhjen e redaksisë së Top Show, aty ku punojnë mami dhe babi i tij. Bieta nuk na ka kursyer këtë foto kaq të bukur me përshkimin “Mëngjes pune”, ku megjithëse ka plot profesionistë, në prapë dëshirojmë të evidentojmë Kroin. Mesa duket prindërit e vogëlushit e kanë si shtëpi të dytë Top Channel, sepse nuk është hera e parë që e marrin djalin në mbledhje. Ose ky është një trend të ka filluar të përhapet tek prindërit e rinj, pasi pak ditë më parë edhe London Noor e pamë teksa ishtë në krahët e Ledionit në audicionet e “The Voice Kids”. Duan apo s’duan ata, vogëlushët janë bërë tashmë më të famshëm se vetë prindërit VIP. 

Share With:
Translate »
898 Views