Kryen marrëdhënie seksuale dhe i jep foshnjes gji, shokon blogerja

Blogerja Tasha Maile ka treguar se si ka arritur të kryejë marrëdhënie seksuale me partnerin dhe në të njëjtën kohë ka ushqyer foshnjen me gji.

Ajo e tregoi këtë gjë nëpërmjet një video në Youtube dhe ka shokuar të gjithë ndjekësit e saj, të cilët kanë komentuar për këtë rast të pazakontë.

E ftuar në ‘This Morning’ ajo tregoi se si ka ndodhur gjithcka: “Për të hyrë në detaje, foshnja po flinte ndërsa po pinte. Ai ishte shumë i lidhur me mua dhe mendoj se kur fëmija flen e kemi nevoja, të flasim realitetin të gjithë e pëlqejmë seksin, nuk ka ndonjë sekret për të.”

Tasha shtoi se fëmija nuk po e shihte aktin e tyre seksual, thjesht po flinte nuk ishte i përfshirë në marrëdhënien e tyre. Kështu ajo i dha përgjigje të gjithë ndjekësve që e komentuan rëndë duke i thënë se nuk duhet ti bëjë të dyja njëkohësisht.

 

Share With:
Translate »
810 Views