Kur vajza e këngëtares bëhet gati për të dalë jashtë

Në 14 qershor, Mirsa Kërqeli na dha lajmin e bukur se familja e saj u shtua me një vajzë të vogël që mban emrin Ana. Këngëtarja na njohu me vogëlushen që ditët e para.

Ndërsa sot, pas disa muajsh vogëlushen e shohim gati për të dalë. E veshur si një zonjushë e vogël, me pallto dhe një shami në kokë, Ana duket e lumtur që po del. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
868 Views