Ndahet çifti i adoleshentëve të famshëm në Instagram

Dy fëmijë, të famshëm në rrjetin social në Instagram kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së dashurisë.

Ata janë Milly Bobby Brown, 14 vjeçe dhe Jacob Sarorius, 15 vjeç të cilët janë ndarë përfundimisht.

Milly shkruajti në një postim: “Vendimi me Jacob ishte plotësisht i ndërsjellë. Ne jemi të dy të lumtur dhe kemi mbetur miq.”

Pothuajse të njëjtën gjë shkruajti dhe Jacob, ndërkohë që fansat e vunë re këtë gjë pasi ta nuk po ndiqeshin më në rrjete sociale.

Lidhja e tyre nisi në janar të këtij viti dhe u bënë të famshëm prej postimeve romantike që publikonin shpesh herë.

Share With:
Translate »
866 Views