Në pritje të dy binjakëve, partnerja e Ronaldos uron festat me barkun e rrumbullakosur

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodrigues së shpejti do të bëhen sërish prindër të dy binjakëve.

Mbrëmjen e djeshme për herë të parë bukuroshja brune me rastin e Vitin të Ri ka postuar për herë të parë një foto të saj më barkun e rrumbullakosur.

Fotot janë shoqëruar edhe me një urim të vecantë për të gjithë ndjekësit e saj.

“Gëzuar 2022 ❤! Ju përshëndes të gjithve, dashuri dhe ndriçim paçi kudo në jetë. Faleminderoj të gjithë ata që kanë qenë pjesë e imja në vitin 2021”, shkruan Georgina.

 

Share With:
Translate »
102 Views