Nëna e harron brenda në makinë për 8 orë, vdes foshnja 7 javëshe

Një foshje 7 javëshe është gjetur e vdekur brenda një makine, pasi nëna e tij e harroi brenda për rreth 8 orë. Foshnja, indetiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, është gjetur nga policia. Anëtarët e familjes bënë denoncimin për zhdukjen e fëmijës por tregojnë se nuk ishin në dijeni që mamaja e tij e kishte vendosur në makinë. Ngjarja ka ndodhur në Mary Esther, Florida dhe policia po heton mbi vdekjen e foshnjes. Sipas Shërbimit Kombëtar të Motit temperatura në makinë ka qenë 400C raporton Daily Mail.

Share With:
Translate »
947 Views