Pamë tradicionalen por nuk mund të mungonte as modernia | Video

Sot, Ansi, djali i Sinanit dhe Andrrës mbush dy vjeç. Me rastin e ditëlindjes së djalit, familja ka realizuar disa klipe të veçanta.

Ata na njohën fillimisht me videon ku familja shfaqej me veshje tradicionale (kliko për të parë). Ndërsa tani, na surprizuan me një video tjetër, krejtësisht moderne.

Ditëlindja e dytë e Ansit do të mbetet e shënuar në jetën e tij po njësoj si e para. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
630 Views