Patris Berisha, një bashkëshort dhe baba ideal për Tunën dhe Tian (Video)

Duket se Patris po e shijon shumë prindërimin. Tuna shpesh poston foto dhe video të Patrisit duke u kujdesur për të voglin Tian. Por videoja e ditës së sotme i vë kapak gjithçkaje. Patris është një baba i përkushtuar dhe me ndërgjegje të plotë për tu kujdesur për vogëlushin e tij. Ai shfaqet duke mbajtur të birin në krahë, përmbys, në pozicionin për të gromësirë dhe larguar gazrat. Sa me fat Tuna! /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
2410 Views